Niedziela z Teatrem "Przygody Kubusia i Ancymona" [FOTO]

  • 12 marca 2019, 17:56
  • Iwona Krystecka
Niedziela z Teatrem "Przygody Kubusia i Ancymona" [FOTO]
10 marca 2019 r. w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury odbył się kolejny spektakl dla dzieci z cyklu "Niedziela z teatrem." Tym razem na łukowskiej scenie gościł warszawski teatr Bajlandia ze sztuką " Przygody Kubusia i Ancymona".

Ta wesoła, dynamiczna i pełna zawadiackich zwrotów akcji bajka, przeniosła małych widzów  w świat fantazji za sprawą baśniowej muzyki i barwnej scenografii. 

Dzięki głównym bohaterom, Dzieci w zabawny sposób poznawały świat matematyki, dowiadując się jak cenna jest nauka. Bohaterami byli dwaj chłopcy: Kubuś – rezolutny, dzielny, prawdziwy przyjaciel zwalczający wszelkie zło, wzorowy uczeń. Ancymon – urwis, jakich mało, matematyczny żółtodziób i nygus. Mimo tak wielu różnic, między nimi jest prawdziwa przyjaźń, która została wystawiona na próbę, gdy na ich drodze pojawiła się tajemnicza postać płatając chłopcom różne figle. Dzieci podczas przedstawienia bawiły się doskonale a wśród wielu innych rzeczy  dowiedziały się, że w życiu liczy się prawdziwa przyjaźń.

Jak zwykle najmłodsza publiczność przybyła licznie za co i tym najmłodszym, i starszym widzom serdecznie dziękujemy oraz zapraszamy na kolejne przedstawienia z cyklu "Niedziela z teatrem".

Iwona Krystecka

Zdjęcia (21)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe