Spotkanie z Piotrem Wróblem w Klubie Kamena [FOTO]

  • 14.03.2019, 17:57 (aktualizacja 21.03.2019 18:23)
  • Tomasz Kanadys
Spotkanie z Piotrem Wróblem w Klubie Kamena [FOTO]
We wtorek 12 marca 2019 roku w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury odbyło się kolejne spotkanie w Klubie Kamena.Tym razem gościł Piotr Wróbel, który zdobył tytuł Najlepszego Wolontariusza Łukowa.

Przedstawił on licznie przybyłej publiczności swoje doświadczenia i osiągnięcia z zakresu bezinteresownie niesionej pomocy potrzebującym. Wśród zebranych znaleźli się również ci, którzy indywidualnie dziękowali Piotrkowi za efekty jego pracy.

Podczas spotkania zaprezentowały się także młode poetki z Klubu Młodych Twórców z IV LO im Jana Pawła II w Łukowie: Joanna Karwowska, Weronika Niedziółka i Nikola Wasyljew.

W oprawie muzycznej wystąpiła - Patrycja Radomyska, śpiewając piosenki z repertuaru Kayah oraz Adele.

Zofia Kamola - w finale spotkania zadedykowała zebranym poezję walentynkową.

Piotr Wróbel otrzymał w podziękowaniu za spotkanie - najnowszą Antologię Stania Literackiej SPP z publikacją twórczości Zofii Kamoli, którą przeznaczył na licytację, wspomagającą potrzebujących. Piotr otrzymał też od Łukowskiego Ośrodka Kultury specjalny identyfikator z prośbą o udzielenie mu wszelkiej pomocy w wykonywaniu jego pracy społecznej.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (63)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe