Instruktor i recytator z ŁOK nagrodzeni Kryształowymi Magnesami [FOTO]

  • 17 marca 2019, 21:02 (aktualizacja 21 marca 2019, 18:23)
  • Tomasz Kanadys
Instruktor i recytator z ŁOK nagrodzeni Kryształowymi Magnesami [FOTO]
Do plebiscytu lokalnej telewizji Magnes.TV o Kryształowe Magnesy w pięciu kategoriach zgłoszono 97 kandydatów. W SMS-owym głosowaniu wyłoniono 25 finalistów.

Miło nam poinformować, że Kryształowy Magnes w kategorii Rozrywka zdobył Kacper Siwiak, który odnosi sukcesy w ogólnopolskich konkursach recytatorskich i przeglądach teatralnych. Kacper jest wieloletnim uczestnikiem zajęć prowadzonych przez Sławomira Żyłkę w Łukowskim Ośrodku Kultury.

Wyróżnienie otrzymał również instruktor ds. recytacji ŁOK. Posiadaczem statuetki Specjalny Kryształowy Magnes został Sławomir Żyłka. Redakcja telewizji Magnes.TV przyznała to wyróżnienie instruktorowi „żywego słowa” za odkrywanie, szlifowanie i promowanie talentów młodzieży, z Łukowskiego Ośrodka Kultury i Gminnego Ośrodka Kultury w Ulanie-Majoracie, na niwie teatru i recytacji. Gratulujemy!!!

Foto: ŁOK i Mariusz Fijka.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe