Niedziela z Teatrem "Jak leśnika las ratował" /31 marca 2019

  • 21 marca 2019, 17:53
  • Iwona Krystecka
Niedziela z Teatrem "Jak leśnika las ratował" /31 marca 2019
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny spektakl teatralny dla dzieci z cyklu „Niedziela z teatrem”. W niedzielę 31 marca 2019 roku o godzinie 16:00 w sali widowiskowej ŁOK odbędzie się przedstawienie „Jak leśnik las ratował” w wykonaniu Teatru Kalejdoskop.

Jest to bajka ekologiczna, zawierająca elementy z dziedziny profilaktyki higieny.

Bilety w cenie 8 zł do nabycia w kasie Kina Łuków oraz online TUTAJ Miejsca na sali numerowane.

Opis:

Leśniczy dostrzega, że jego ukochany las schnie i marnieje. Pragnie zrozumieć powody takiego stanu rzeczy i znaleźć ratunek. Spotkana w lesie staruszka, której Leśnik służy pomocą, okazuje się Czarodziejką. Udziela naszemu bohaterowi cennej rady: ma dotrzeć do Krainy Kwitnących Wzgórz. Tam znajdzie pomoc dla swoich drzew. Podczas wędrówki Leśniczy trafia do domku Krasnala – Brudaska, którego uczy podstawowych zasad higieny i dbałości o porządek. Spotyka również Śmieciarza zanieczyszczającego las i rzekę – w ten sposób wyjaśnia się powód choroby drzew. Na ostatnim etapie podróży Leśnik musi zmierzyć się ze smokiem w pojedynku na zagadki (tu oczywiście prosi o pomoc dzieci).
Teatr Kalejdoskop zapewnia wesołą fabułę, barwną scenografię, liczne rekwizyty i dużo zabaw z dziećmi.

Zapraszamy na spektakl teatralny „Jak leśnik las ratował” do ŁOK!!!

Iwona Krystecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe