Anastazja Klimiuk z Fabryki Piosenki ŁOK z Nagrodą Wojewody Lubelskiego Przemysława Czarnka na Ogólnopolskim Konkursie DEBIUTY Lublin'2019

  • 26 marca 2019, 16:05 (aktualizacja 2 kwietnia 2019, 12:01)
  • Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz
Anastazja Klimiuk z Fabryki Piosenki ŁOK z Nagrodą Wojewody Lubelskiego Przemysława Czarnka na Ogólnopolskim Konkursie DEBIUTY Lublin'2019
W czwartek 21 marca 2019 roku odbył się finał 20. Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych DEBIUTY Lublin'2019. Do ścisłego finału Jury zakwalifikowało 19 wykonawców spośród 82 nadesłanych zgłoszeń.

Wśród finalistów znalazły się Anastazja Klimiuk i Sylwia Purzycka z Fabryki Piosenki ŁOK. Dzięki tej nominacji dziewczyny miały okazję wziąć udział w całodniowych warsztatach ze znaną wokalistką Grażyną Łobaszewską.

Z wielką radością informujemy, że podczas finału konkursu Anastazja Klimiuk zdobyła Nagrodę Wojewody Lubelskiego Przemysława Czarnka! Nagrodę wręczył doradca wojewody - radny Sejmiku Województwa Lubelskiego Ryszard Szczygieł.

Koncert laureatów odbył się wczoraj w pięknej sali Teatru Starego w Lublinie.

Instruktorem wokalnym Fabryki Piosenki ŁOK jest Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz. Jeszcze raz ogromne gratulacje!

Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe