Niebieski Bieg w ramach akcji „Zaświeć się na Niebiesko dla Autyzmu” [FOTO]

  • 05.04.2019, 16:20 (aktualizacja 10.04.2019, 12:35)
  • Tomasz Kanadys
Niebieski Bieg w ramach akcji „Zaświeć się na Niebiesko dla Autyzmu” [FOTO]
We wtorek 2 kwietnia 2019 roku Łukowskie Stowarzyszenie Wspierania Osób z Autyzmem i ich Rodzin „Labirynt” oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie zorganizowali Niebieski Bieg w ramach akcji „Zaświeć się na Niebiesko dla Autyzmu”.

Łukowski Ośrodek Kultury był współorganizatorem tego wydarzenia. Bieg zorganizowano w Parku Miejskim w Łukowie. W imprezie uczestniczyło ok. 700 osób.

Celem biegu było zwrócenie uwagi na problem autyzmu. W imprezie wzięły udział wszystkie chętne osoby pragnące zintegrować się z chorymi na autyzm oraz ich rodzinami. Jedynym warunkiem udziału w Niebieskim Biegu było posiadanie elementu ubioru lub gadżetu właśnie w tym kolorze.

Do akcji włączyły się wszystkie miejscowe szkoły i przedszkola, Fundacja Cegiełkowo–Pasja i Pomoc, CrossFit Łuków Cross Box&TRX, Master TV oraz Magnes TV.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (23)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe