Eliminacje powiatowe wojewódzkich konkursów recytatorskich w ŁOK [FOTO]

  • 9 kwietnia 2019, 10:05 (aktualizacja 16 kwietnia 2019, 11:40)
  • Sławomir Żyłka
Eliminacje powiatowe wojewódzkich konkursów recytatorskich w ŁOK [FOTO]
We wtorek 2 kwietnia 2019 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje powiatowe do 2 konkursów recytatorskich: „Przebudzeni do życia” oraz „64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego”.

Łącznie do konkursów przystąpiło 5 recytatorów z klas VII i VIII szkół podstawowych oraz klasy III gimnazjum i 2 recytatorów ze szkół średnich i placówek kultury powiatu łukowskiego oraz radzyńskiego.

Po wysłuchaniu wszystkich uczestników, komisja w składzie: Jolanta Gnas-Zienkiewicz i Iwona Krystecka, postanowiła, że w konkursie „Przebudzeni do życia” powiat łukowski na eliminacjach wojewódzkich w Lublinie będzie reprezentowała Julia Semczuk z Łukowskiego Ośrodka Kultury pracująca z instruktorem Sławomirem Żyłką a powiat radzyński w Lublinie będzie reprezentowała Natalia Dyjak z Gminnego Ośrodka Kultury w Ulanie-Majoracie, również przygotowana przez Sławomira Żyłkę. Komisja postanowiła także, że w eliminacjach wojewódzkich w Lublinie do 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego udział weźmie Mateusz Redzik z Zespołu Szkół nr 3 im. Władysława Reymonta w Łukowie, przygotowany przez Małgorzatę Świerk.

Serdecznie wszystkim gratulujemy!!!
 

Sławomir Żyłka

Zdjęcia (42)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe