I Lokalny Profilaktyczny Przegląd Małych Form Teatralnych w ŁOK [FOTO]

  • 9 kwietnia 2019, 15:10 (aktualizacja 16 kwietnia 2019, 11:40)
  • Tomasz Kanadys
I Lokalny Profilaktyczny Przegląd Małych Form Teatralnych w ŁOK [FOTO]
W środę 3 kwietnia 2019 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury odbył się I Lokalny Profilaktyczny Przegląd Małych Form Teatralnych. Imprezę zorganizowali: Zespół Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie, Miasto Łuków oraz Łukowski Ośrodek Kultury.

Patronat nad Przeglądem objęli: Starosta Łukowski Dariusz Szustek oraz Burmistrz Łukowa Piotr Płudowski.

Przegląd Małych Form Teatralnych dotyczył tematyki uzależnień, agresji słownej, konsumpcjonizmu i był skierowany do uczniów szkół średnich i klas VI–VIII szkół podstawowych. Przegląd miał charakter prezentacji – miał dać szansę młodym ludziom na wyrażenie tego co uważają za ważne i warte uwagi oraz pokazać w jaki sposób postrzegają problem zagrożeń, w tym dopalaczy.

Na scenie zaprezentowały się 3 grupy teatralne: z Zespołu Szkół Nr 2 im. Aleksandra Świętochowskiego w Łukowie, z Zespołu Placówek w Łukowie oraz z Zespołu Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie. Ponadto na scenie wystąpiła schola z Parafii Św. Brata Alberta w Łukowie a także dwie osoby, które dały świadectwo: były więzień Zakładu Karnego w Siedlcach Kamil Perka oraz przedstawiciel Szkoły Nowej Ewangelizacji Barbara Montewka.
 

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (21)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe