"Rozśpiewany Wawer" - Koncert Laureatów

  • 9 kwietnia 2019, 15:16 (aktualizacja 17 kwietnia 2019, 14:21)
  • Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz
"Rozśpiewany Wawer" - Koncert Laureatów
6 kwietnia 2019 roku w godzinach popołudniowych w Wawerskim Centrum Kultury Filia Zastów odbył się uroczysty Koncert Laureatów XXIII Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Rozśpiewany Wawer".

Podczas Koncertu Galowego wystąpili najlepsi - laureaci I i II miejsc we wszystkich kategoriach. Wszyscy laureaci otrzymali puchary oraz pamiątkowe zdjęcia z przesłuchań konkursowych. Wokalistki z Łukowskiego Ośrodka Kultury przywiozły pokaźną liczbę nagród, jeszcze raz serdecznie gratulujemy im sukcesów! Po wręczeniu nagród był czas na zdjęcia z Jurorami oraz krótkie rozmowy na temat występów. Poniżej kilka zdjęć z uroczystej Gali.

Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe