Spektakl teatralny dla dzieci „Tajemnice żabiego stawu” /15 maja 2019

  • 16 kwietnia 2019, 11:42
  • Ewelina Szałkiewicz
Spektakl teatralny dla dzieci „Tajemnice żabiego stawu” /15 maja 2019
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych klasy I-III na spektakl teatralny „Tajemnice Żabiego Stawu” w wykonaniu Teatru Ptasie Melodie. Przedstawienia odbędą się w środę 15 maja 2019 roku o godz.: 9:20, 10:35 i 11:50 w Sali Widowiskowej ŁOK. Cena biletu wynosi 8 zł.

Zgłoszenia przyjmowane są od 23 kwietnia do 6 maja 2019 r. osobiście w Łukowskim Ośrodku Kultury pokój numer 7 bądź pod numerem telefonu: 884 888 335 lub 25 798 32 72.

PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM REZERWACJI I ZAKUPU BILETÓW NA SPEKTAKLE TEATRALNE DLA DZIECI ! Regulamin dostępny poniżej.

Opis:
Pokazujemy dzieciom, że miłość i dobro zawsze zwycięża. Magiczna opowieść dzieje się w Literowym Królestwie, które słynie z pięknych wierszy i poematów. Pewnego dnia spokój Królestwa zmąciła zła Czarownica. Ukradła mieszkańcom wszystkie literki, a atrament w kałamarzach zamieniła w wodę. Sprytny Chochlik Skierka z pomocą dzieci chce odzyskać litery i przywrócić porządek. Ale czy aby na pewno Czarownica jest taka zła, jak mówią o niej wszystkie bajki?

Bohaterowie Bajki:

Czarownica

Czarownica kiedyś nie była taka zła jaką ją poznajemy. Wcześniej miała pełno przyjaciół i była zapraszana na królewskie bale. Jednak pewnego dnia zapuściła się do Żabiego Stawu gdzie Glony oplotły jej ciało i ludzie z miasteczka nie chcieli się z nią zadawać. Uciekła do lasu, zapuściła włosy i przyodziała czarne szaty. Odtąd stała się Czarownicą w oczach innych i co gorsza swoich.

Ekierka Chochlik

Dzielny chwat. Uwielbia płatać figle. Żarty wysypują mu się z rękawa. Jest lubiany w Królestwie. Czy starczy mu odwagi, żeby przeciwstawić się Czarownicy?

Księżniczka

Najlepsza przyjaciółka Ekierki. Próbuje zapanować nad chaosem w Królestwie. Jest prawą ręką jej ojca.

Artystka

Poetka. Nie może odnaleźć się w chaosie, który zapanował w Królestwie. Jej największym pragnieniem jest spisywać nowe dzieła, które kołaczą jej się w głowie.

Mądra Głowa Sowa

W Literowym Królestwie zajmuje swój czas polowaniem. Ma przez to wgląd na wszystkich mieszkańców. 
Czy okaże się i tym razem pomocna?

Zapraszamy na spektakl teatralny „Tajemnice Żabiego Stawu” do ŁOK!!!

Ewelina Szałkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe