Niedziela z Teatrem "Przygody Zefirka i spółki w Krainie Żywiołów" /19 maja 2019

  • 16 kwietnia 2019, 11:50
  • Iwona Krystecka
Niedziela z Teatrem "Przygody Zefirka i spółki w Krainie Żywiołów" /19…
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne przedstawienie z cyklu "Niedziela z teatrem". Tym razem na łukowskiej scenie gościć będą artyści z muzycznego Teatru w Ruchu ze spektaklem "Przygody Zefirka i spółki w Krainie Żywiołów". Spektakl odbędzie się na sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury w niedzielę 19 maja o godzinie 16.00

Opis:

Niesforne rodzeństwo: Zefirek, Kropelka i Płomyczek- dzieci Pani Ziemi, w spektaklu przybierają ludzką formę –wyraziste charaktery  bohaterów podkreślone są zjawiskową choreografią, zabawnymi piosenkami i barwną scenografią.  Kłócąc się z sobą o pierwszeństwo Żywiołki wprowadzają na Ziemi pogodowy zamęt i zaburzają panującą tam równowagę. To dzieci ostatecznie uczą naszych bohaterów tego, że każdy wspólny cel wymaga współpracy i szacunku dla drugiej osoby, że to, co odróżnia nas od innych często nie jest naszą wadą ale największą wartością, a różnorodność stanowi o bogactwie naszej Planety.  Spektakl porusza tematykę akceptacji inności i szacunku wobec drugiego człowieka. Dzieci oglądając spektakl pogłębiają również wiedzę przyrodniczą: wyjaśnia on zmiany zachodzące cyklicznie w przyrodzie, zjawiska atmosferyczne i to, w jaki sposób nasze życie zależy od dóbr Natury. 

Bilety w cenie 15 PLN do nabycia w kasie Kina Łuków oraz online TUTAJ. 

Iwona Krystecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe