„Dedykacja dla Patrona" w Klubie Kamena [FOTO]

  • 17 kwietnia 2019, 14:04 (aktualizacja 4 maja 2019, 20:39)
  • Tomasz Kanadys
„Dedykacja dla Patrona" w Klubie Kamena [FOTO]
We wtorek 16 kwietnia 2019 roku w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury odbyło się kolejne spotkanie w Klubie Kamena. Tym razem było to spotkanie z muzyką i poezją św. Jana Pawła II - Patrona IV Liceum Ogólnokształcącego w Łukowie.

Młodzież z tego liceum zaprezentowała się w spektaklu słowno-muzycznym pt. „Dedykacja dla Patrona". Zofia Kamola - autorka scenariusza spektaklu, wykorzystała muzyczną oprawę Piotra Rubika z płyty „Oratorium dla świata. Habitat" oraz utwory poetyckie Karola Wojtyły z muzyką Waldemara Koperkiewicza - utrwalone na płycie „Śpiewnik Papieski", wydanej przez Siedleckie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „BRAMA".

Gośćmi honorowymi spotkania byli: łukowska malarka i rzeźbiarka Hanna Wiącek, muzyk, wokalista i autor tekstów Bogusław Kożuch oraz fraszkopisarz i satyryk Janusz Sipkowski.

Spotkanie tradycyjnie poprowadziła Zofia Kamola. Koordynatorem Klubu Kamena jest Agnieszka Knapik-Bilska. Foto - Tomasz Kanadys.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (79)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe