Zaproszenie na konferencję prasową „Modernizacja Dworca PKP Łuków” /12 czerwca 2019

  • 7 czerwca 2019, 18:10 (aktualizacja 26 czerwca 2019, 11:30)
  • Tomasz Kanadys
Zaproszenie na konferencję prasową  „Modernizacja Dworca PKP Łuków” /12 czerwca 2019
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na konferencję prasową nt. „Modernizacja Dworca PKP Łuków”. Konferencja odbędzie się w środę 12 czerwca 2019 roku o godzinie 12:00 w Galerii Prowizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury w Łukowie przy ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 20.

Konferencja będzie poświęcona współpracy PKP S.A. z jednostkami samorządu terytorialnego w modernizacji dworców kolejowych z uwzględnieniem potrzeb lokalnych społeczności. W trakcie konferencji zaprezentowana zostanie koncepcja i stan prac nad wbudowaniem Sali Widowiskowej z przeznaczeniem na potrzeby Łukowskiego Ośrodka Kultury podczas modernizacji Dworca PKP w Łukowie.

W konferencji udział weźmie dyrektor do spraw inwestycji Polskich Kolei Państwowych Mariusz Mróz. Konferencję będzie moderował dyrektor Łukowskiego Ośrodka Kultury Grzegorz Skwarek.

Głównym partnerem konferencji jest PKP S.A.

Zapraszamy!!!

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe