Dzień Zdrowia dla Łukowa [FOTO]

  • 12 czerwca 2019, 14:53 (aktualizacja 23 czerwca 2019, 17:54)
  • Agnieszka Knapik-Bilska
Dzień Zdrowia dla Łukowa [FOTO]
W niedzielne popołudnie, 9 czerwca 2019 roku w łukowskim parku odbył się „Dzień zdrowia dla Łukowa”. Tego dnia można było poćwiczyć z profesjonalistami, posmakować zdrowych przekąsek , obejrzeć pokazy akrobacyjne na szarfie i taniec w kole  oraz zasięgnąć porad na temat zdrowego stylu życia.

Gościem specjalnym był wielokrotny mistrz Polski, medalista Mistrzostw Świata i Europy w Nordic Walking, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności NW oraz fitness Krzysztof Człapski. Pan Krzysztof  udzielił uczestnikom profesjonalnych porad oraz  pokazał techniki poprawnego chodzenia w Norddic Walking.

Podczas „Dnia Zdrowia dla Łukowa” można było również poćwiczyć pod okiem profesjonalnych trenerów Klubu fitness Gym &Fitness oraz  Klubem KMSW Krzysztof Pucyk. Młode uczennice Klubu Pol Dance& Fitness zaprezentowały taniec na szarfach oraz na kole. To wyjątkowe połączenie akrobatyki i tańca w powietrzu to połączenie piękna tanecznego ruchu z zapierającym dech w piersiach ewolucjami w powietrzu.

Były także stoiska: Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Klubu Honorowych Dawców Krwi OSTOJA, Przychodnia Salus Medycyna oraz stoisko Pani Anety Chudzik-pomiar tkanki tłuszczowej udzielały odpowiedzi na każde pytanie związanie ze zdrowiem i aktywnością fizyczną ,dietą, oraz prowadziły podstawowe badania.

Do udziału w "Dniu zdrowia dla Łukowa" zaprosił Łukowski Ośrodek Kultury, 

Dziękujemy serdecznie firmom za udział w imprezie: Platinium Gym&Fitness, KMSW Łuków Krzysztof Pucyk, Przychodni Salus Medycyna, Studium Medycznemu im. Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Klubowi Honorowych Dawców Krwi OSTOJA, Pani Anecie Chudzik

Catering zapewniła firma „Tylko zdrowe". 

Dodatkowo przeprowadzona została zbiórka plastikowych butelek i plastikowych nakrętek na rehabilitację Leny Bieniek. 
 

Agnieszka Knapik-Bilska

Zdjęcia (222)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe