KONCERT FINAŁOWY Fabryki Piosenki ŁOK [FOTO]

  • 21 czerwca 2019, 13:52 (aktualizacja 21 czerwca 2019, 14:13)
  • Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz
KONCERT FINAŁOWY Fabryki Piosenki ŁOK [FOTO]
18 czerwca w sali widowiskowej odbył się Koncert Finałowy Fabryki Piosenki ŁOK. Koncert był podsumowaniem całorocznych starań i nauki w Fabryce. Podczas koncertu w solowym repertuarze zaprezentowali się prawie wszyscy uczestnicy tegorocznych zajęć.

Tradycyjnie już w ostatnim utworze wszyscy wyszli na scenę i zaśpiewali wspólnie piosenkę. Utwór Bill'a Withers'a "Lovely day" wprowadził błogi, wakacyjny nastrój. Po koncercie wokaliści otrzymali dyplomy oraz ramki ze zdjęciami z ich tegorocznych występów.

Ten rok był wyjątkowo intensywny dla wokalistów Fabryki. Przyszedł czas podsumowań i analizy tegorocznych osiągnięć.

Fabryce Piosenki udało się wyprodukować cztery duże koncerty - wydarzenia muzyczne: "Piosenka Ci nie da zapomnieć", "Będzie Kolęda", "Śpiewamy dla Majki", "Gorączka niedzielnej nocy".
Wokaliści Fabryki Piosenki brali udział w ponad 30 konkursach i festiwalach wokalnych o randze powiatowej, wojewódzkiej, ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Reprezentowali Łukowski Ośrodek Kultury w całej Polsce, w roku szkolnym 2018/2019 uczestniczyli w konkursach w Kutnie, Bielsku Podlaskim, Włodawie, Lublinie, Siedlcach, Białymstoku, Kielcach, Radomiu, Terespolu, Puławach, Łodzi, Kaliszu, Grójcu, Warszawie, Rykach, Hajnówce, Iłży, Głownie, Opolu Lubelskim, Opocznie, Dębicy, Poniatowej, Żywcu, Janowie Podlaskim wszędzie prezentując bardzo wysoki poziom wykonań.

Podczas nich udało się wywalczyć 26 pierwszych miejsc, 10 drugich, 15 trzecich oraz 28 wyróżnień.

Grono naszych wokalistów otrzymało stypendia artystyczne Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Burmistrza Miasta Łuków.

Przyszedł czas na zasłużony dla wszystkich odpoczynek. Wokaliści Fabryki Piosenki spotkają się ponownie po wakacjach.

Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz

Zdjęcia (214)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe