I spotkanie z cyklu "Łuków Czyta Dzieciom" [FOTO]

  • 23 czerwca 2019, 21:39
  • Iwona Krystecka
I spotkanie z cyklu "Łuków Czyta Dzieciom" [FOTO]
Księgarnia PRYMUS i MARCO we współpracy z Łukowskim Ośrodkiem Kultury przygotowała po raz drugi cykl spotkań pod nazwą "Łuków czyta dzieciom". Impreza skierowana jest bezpośrednio do najmłodszych, czyli dzieci.

Na dzisiejsze spotkanie zaproszenie przyjął burmistrz naszego miasta pan Piotr Płudowski. Przeczytał on dwie piękne, bardzo pouczające bajki Anny Mikita pt. "Wspomnienia z lasu" oraz "Bajka o rozwianych smutkach".

Druga część spotkania, była częścią artystyczno-warsztatową. Dzieci tworzyły prace o tematyce Wakacyjnej. Rozstrzygnięty został również konkurs na najpiękniejsze prace. Na koniec spotkania przeprowadzony został quiz ze znajomości baśni, bajek oraz filmów Disneya. Wszystkie dzieci  biorące aktywny udział w spotkaniu zostały nagrodzone ciekawymi upominkami.

Już dziś zapraszamy na kolejne "spotkania z książką" w Parku Miejskim. Do zobaczenia :)

Iwona Krystecka

Zdjęcia (90)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe