Rozstrzygnięcie konkursu na nowe logo Łukowskiego Ośrodka Kultury

  • 10 lipca 2019, 10:21 (aktualizacja 5 września 2019, 17:36)
  • Michał Żurawski
Rozstrzygnięcie konkursu na nowe logo Łukowskiego Ośrodka Kultury
Komisja konkursowa dnia 5 lipca 2019 roku wyłoniła i skierowała do dalszej oceny prace następujących osób: Justyna Kaźmierska, Łukasz Pawlak, Jerzy Dobrzyniecki, Jarosław Smuniewski.

Wyłonieni autorzy zostaną poinformowani w najbliższych dniach drogą elektroniczną o szczegółach dalszych działań dotyczących ich projektów. 

Bardzo dziękujemy wszystkim autorom, którzy tak licznie przesłali do nas prace.

Podsumowaniem konkursu będzie wystawa wszystkich prac konkursowych, zorganizowana na przełomie sierpnia i września w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Podczas wernisażu wystawy, zostanie przedstawiony ostateczny zwycięzca konkursu na nowe logo Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Informujemy wszystkich nie wyróżnionych uczestników, że ich prace nie zostaną w żaden sposób wykorzystane przez Łukowski Ośrodek Kultury bez ich uprzedniej zgody z wyjątkiem wspomnianej wystawy. 
 

Michał Żurawski

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe