Dzień Kobiet ŁUTW [FOTO]

  • 9 marca 2022, 20:50
  • Alicja Dymitruk
Dzień Kobiet ŁUTW [FOTO]
Łukowski Uniwersytet Trzeciego Wieku w tym roku solidnie świętował Dzień Kobiet.

Celebrowanie tej uroczystości rozpoczął wykład p. Anny Mateńko, reprezentującej Szkołę Policealną - Medyczne Studium Zawodowe im. J. Korczaka w Łukowie. Spotkanie odbyło się pod nazwą "Masaż. Dotyk luksusu dla prawdziwej kobiety".

Słuchacze mogli również wziąć udział w wernisażu prac słuchaczek ŁUTW pn. "Malarstwo i Rękodzieło ŁUTW", które na co dzień uczęszczają na zajęcia "Formy malarskie" i "Wielowymiarowe działania artystyczne".  Relacja z wydarzenia: TUTAJ

Składamy ogromne podziękowania p. Monice Mądrej z kwiaciarni "Łąki Pąki" za przepiękne tulipany oraz p. Katarzynie Skwarek, reprezentującej firmę "Słodkości by Kate" za słodki poczęstunek.

Alicja Dymitruk

Zdjęcia (34)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe