Konkurs na NOWE logo Łukowskiego Ośrodka Kultury /zgłoszenia do 30 kwietnia 2019

  • 26 marca 2019, 16:49 (aktualizacja 26 czerwca 2019, 15:33)
  • Anna Karolkiewicz
Konkurs na NOWE logo Łukowskiego Ośrodka Kultury /zgłoszenia do 30 kwietnia…
Łukowskie Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na NOWE logo ŁOK. Zgłoszenia należy dokonać do 30 kwietnia 2019 roku.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego, reprezentacyjnego znaku graficznego (logo) Łukowskiego Ośrodka Kultury, który ma być podstawą wizualnej identyfikacji z wyżej wymienioną instytucją w nawiązaniu do współpracy z PKP i nową salą widowiskową (mieszczącą sie w budynku stacji PKP w Łukowie). Konkurs jest certyfikowany przez Polskie Koleje Państwowe.

Hasła: POCIĄG DO KULTURY, KOLEJ NA KULTURĘ-  stanowić mają część znaku graficznego.

Konkurs adresowany jest do: dzieci, młodzieży i osób dorosłych. W przypadku Uczestnika niepełnoletniego, opiekun prawny (rodzic) musi udzielić pisemnej zgody na jego udział w Konkursie.

Nagroda za najlepszy projekt wynosi 1500 zł.

Więcej informacji w regulaminu do pobrania poniżej. 

Anna Karolkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe